قیمت قیر و خرید و فروش عمده قیر از کارخانه

قیمت قیر و خرید و فروش عمده قیر از کارخانه

میانگین امتیاز شما 1/5 - (2 امتیاز)

آنچه در این مقاله می خوانید.

قیمت قیر

قیمت قیر برای آن دسته از تاجران و خریدارانی که به کیفیت قیر اهمیت می دهند اما بودجه محدودی دارند، Infinity Galaxy درجه نفوذ قیر 60/70 را ارائه می دهد.

این درجه از قیر مقرون به صرفه تر از انواع دیگر است و تقریباً در هر کاربرد به خوبی کار می کند. قیر 60/70 نتایج خوبی را در پوشش و چسبندگی سنگدانه ها در طیف وسیعی از دماها (از 22- تا 76+) ارائه می دهد، بنابراین به راحتی می توان آن را در روسازی های آسفالتی در مناطق مختلف در سراسر جهان اعمال کرد.

ما به منظور ارائه کیفیت ممتاز و قیمت ایده آل به مشتریان خود، قیر 60/70 را از ایران عرضه می کنیم. قیر نفوذی کشور مبتنی بر نفت است که با تقطیر نفت خام تولید می شود. کیفیت این قیر با مقدار قابل قبولی از هیدروکربن های ارزشمند موجود در آن تضمین شده است. در ایران نیز پالایشگاه ها در ساخت قیر قلمی 60/70 با ساده ترین فناوری های موجود شهرت دارند، بنابراین قیمت قیر 60/70 در ایران کمترین قیمت در منطقه است.

در زیر می توانید آخرین قیمت قیر 60/70 در ایران را مشاهده کنید.

قیر مایع

قیر مایع برخلاف سایر گریدهای قیر، درجه نفوذ 60/70 نیازی به فرآوری بیشتر در پالایشگاه ندارد. به همین دلیل قیمت قیر 60/70 در ایران نسبت به سایر گریدهای قیر کمتر است. به همین دلیل نرخ قیر 60/70 مبنای قیمت گذاری قیر در منطقه است. در جدول قیمت قیر 60/70 در هند را نیز مشاهده می کنید.

قیر ۶۰/۷۰ چیست

قیر ۶۰/۷۰ چیست اگرچه قیمت قیر 60/70 نسبت به سایر گریدهای قیر کمتر است اما کیفیت آن قابل قبول است. این گرید قیر همچنین پرمصرف ترین قیر در سراسر جهان است، به همین دلیل است که بسیاری از تاجران و خرده فروشان آن را کاملاً سودآور می دانند.

انواع قیر

انواع قیر قیر 60/70 یک ماده ایده آل برای کاربران نهایی نیز به ویژه سازندگان جاده است. قیر 60/70 با افزایش کارایی آسفالت نهایی و درمان ترک ها در زمان تعمیر و نگهداری، به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه شناخته می شود که هزینه ها را کاهش می دهد، بدون اینکه بر کیفیت تأثیر بگذارد.

انواع قیر pdf

انواع قیر pdf اولین چالش برای خرید قیر نفوذ 60/70 یافتن تامین کننده ای است که به کیفیت متعهد باشد. انتخاب دقیق پالایشگاه ها در منطقه به ما کمک می کند کیفیت نمرات نفوذ قیر خود را به شدت کنترل کنیم.

انواع قیر و کاربرد آن

انواع قیر و کاربرد آن و پس از انتخاب یک تامین کننده قابل اعتماد، باید جزئیاتی در مورد خواص فیزیکی قیر 60/70 خود بیابید. هر پالایشگاه خاورمیانه پس از تولید، مسئولیت آزمایش قیر را بر عهده دارد و به خریداران قیر در مورد موارد زیر اطلاع می دهد:

مواد تشکیل دهنده قیر

مواد تشکیل دهنده قیر در میان این عوامل، عواملی وجود دارند که در کیفیت نفوذ 60/70 قیر نقش اساسی دارند. اینها عبارتند از نفوذ، نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال. با مراجعه به نتایج آزمایشات این خواص قیر می توانید از کیفیت محصول خود مطمئن شوید. جزئیات بیشتر در مورد آزمایش های مختلف قیر و نمونه های آن را در اینجا بیابید.

کاربرد قیر

کاربرد قیر برای اطمینان از کیفیت قیر عرضه شده خود، قبل از بارگیری، خواص درام های قیر را نیز بررسی می کنیم. ما با کمک بازرسان SGS در بندر، نمونه برداری و آزمایش قیر 60/70 را بسیار دقیق انجام می دهیم و نتایج را برای مشتریان خود ارسال می کنیم.

خرید قیر حلبی

خرید قیر حلبی خرید قیر ایده آل 60/70 با طی کردن چند مرحله لازم برای واردات و صادرات تضمین می شود.

اولین قدم برای خرید قیر 60/70 انجام مذاکره قیمت، توافق بر روی مقدار و اطلاع رسانی به تامین کننده در مورد بندر تخلیه است.

قیمت قیر

خرید قیر بشکه ای

خرید قیر بشکه ای و خرید شما با برداشتن گام بعدی و تهیه نامه قصد (LOI) رسمی می شود. همانطور که می دانید، LOI توافق اولیه بین شرکت شما و Infinity Galaxy است که نشان می دهد شما آماده هستید تا مراحل بعدی را طی کنید.

برای مرحله بعدی، باید منتظر بمانید تا Infinity Galaxy یک پیش فاکتور (PI) صادر کند و آن را برای شما ارسال کند. اگرچه شرایط فروش نوشته شده با PI پس از آن قابل تغییر است، با آن خریداران ما می توانند قیمت ثابتی از نفوذ قیر 60/70 را دریافت کنند و هزینه های اضافی از جمله حمل و نقل را برآورد کنند.

قیمت قیر ۱۴۰۰

قیمت قیر ۱۴۰۰ برای اطمینان از اینکه پیش فاکتور ما به خوبی برای شما کار می کند، فرمت pdf را از اینجا دانلود کنید.

پس از دریافت PI و یافتن جزئیات هزینه، Infinity Galaxy از شما می خواهد که خرید خود را تأیید کنید. در این مرحله باید با امضا و مهر سند، PI را تایید کنید.

برای آن دسته از مشتریانی که توافق کرده اند هزینه ها را از قبل پرداخت کنند، گام بعدی این است که پرداخت را طبق مذاکره با Infinity Galaxy انجام دهند.

فروش قیر داخلی

فروش قیر داخلی پس از آن، ما مسئولیت خرید قیر 60/70 شما را بلافاصله و ظرف دو هفته از بندر جبل علی بارگیری می کنیم. ما به عنوان تامین کننده قابل اعتماد قیر با نفوذ 60/70، تمام نگرانی های شما در مورد حمل و نقل و زمان تحویل را برطرف می کنیم. ما همچنین مسئول صدور اسناد مورد نیاز شما از جمله فاکتور تجاری، لیست بسته بندی، لیست کانتینر، گواهی کیفیت و کمیت، گواهی مبدا و اصل بارنامه خواهیم بود.

مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار

خرید قیر مایع

خرید قیر مایع در قسمت بعدی مدارک مورد نیاز برای تکمیل خرید قیر 60/70 را بیشتر توضیح خواهیم داد.

شرایط پرداخت برای خرید قیر نفوذی 60/70 چیست؟
چندین شرایط و ضوابط پرداخت برای تجارت قیر 60/70 در خاورمیانه وجود دارد. با این حال، همه آنها قیر با کیفیت بالا و دست نخورده را به خریداران تحویل نمی دهند. ما به عنوان یک تامین کننده مطمئن قیر، دو روش پرداخت را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به اندازه کافی منصفانه و منعطف هستند تا فرآیند واردات را تسهیل کنند:

لیست قیمت قیر

 

قیمت جهانی قیر

انواع قیر صادراتی

خرید قیر بشکه ای

فروش قیر در تهران

لیست قیمت قیر

بازار فروش قیر

قیمت قیر ۶۰/۷۰ امروز

قیمت هر تن قیر صادراتی

آمار صادرات قیر

قیر کارتنی

قیمت قیر ۶۰/۷۰ امروز

قیمت قیر 17 کیلویی

قیمت قیر آسفالت

قیمت قیر فله ای

لیست قیمت قیر

قیمت قیر mc2

قیمت قیر ۱۴۰۰

قیمت قیر بشکه ای

خرید قیر

قیمت قیر سطلی

قیمت قیر بشکه ای تبریز

قیمت قیر بشکه ای در مشهد

قیمت قیر بشکه ای 60 70

قیمت قیر 85 25

قیر کارتنی

قیر سفت

خرید قیر

قیر قیمت

قیر کارتنی

قیر سفت

قیر اماده

قیر شل

قیمت قیر بشکه ای تبریز

عکس بشکه قیر

قیمت آسفالت

آسفالت

فروش آسفالت

انواع آسفالت

لیست قیمت آسفالت

خرید قیر مایع

خرید قیر حلبی

خرید قیر بشکه ای

لیست قیمت قیر

نحوه خرید قیر صادراتی

بازار فروش قیر

 

 

این نوشته در قیر ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 134

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 135
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم