فروش عمده برنج شمال

امتیاز خود را ثبت کنید!

برنج شمال
کشت و تولید برنج در استان های شمالی ایران (گیلان، مازندران، گلستان) سابقه ای طولانی دارد که باعث شده است فرهنگ بسیاری از مردم در این منطقه با برنج شمال گره بخورد. از دیرباز شالیزارهای برنج در شمال ایران محل تولید برنج های مرغوب ایرانی بوده است و کشاورزان زیادی در این مناطق از محل تولید برنج درآمد کسب می کنند. اقتصاد کشاورزی در مناطق شمالی کشور بر تولید برنج و مرکبات به عنوان پایه های اصلی تولید در این مناطق وابسته است. همچنین وجود صنایع مختلف تبدیلی برنج در شمال کشور باعث اشتغال بسیاری از مردم در این حوزه شده است. با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب بهترین برنج موجود در کشور مربوط به شمال است. عطر و طعم منحصر به فرد این محصول سبب شده تقاضا جهت خرید آن در داخل و خارج از کشور بالا باشد. این محصول به صورت فله یا بسته بندی در بازار موجود است و افراد می توانند نسبت به نیاز خود آن را در وزن دلخواه خریداری کنند. یکی از بهترین ارقام این محصول برنج هاشمی است که دارای کیفیت بالایی است و برای اولین بار توسط یک کشاورز به نام یوسف هاشمی کشت شده است؛ اکنون این رقم در سه استان گیلان، گلستان و مازندران کشت می شود و از محبوبیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که در تعیین کیفیت برنج شمالی در نظر گرفته می شود میزان مقاومت آن در برابر آفت و بیماری می باشد و رهچه این محصول مقاومت بالاتری داشته باشد مرغوب تر است و در نتیجه قیمت آن نیز دستخوش تغییرات می شود. در میان انواع برنج شمالی موجود در کشور برنج هاشمی دارای کمترین میزان آفت می باشد و به همین دلیل شالیکاران زیادی تمایل به کشت آن دارند. یکی دیگر از ارقام معروف برنج شمالی طارم نام دارد که برای اولین بار در منطقه طارم زنجان کشت شد و اکنون در انواع مختلف در استان های شمالی کشت و برداشت می شود. شما برای اطلاع از قیمت برنج می توانید از تامین کنندگان این محصول که در مرکز برنج ایران حضور دارند کمک بگیرید.
خرید برنج شمال
کیفیت و مرغوبیت بالای برنج شمال باعث شده است که بسیاری از مصرف برنج در مناطق شمالی و مرکزی کشور به این محصول اختصاص پیدا کرده باشد و بازاری پر رونق را برای خرید برنج شمال فراهم کرده باشد. این محصول به دلیل کیفیت، عطر و طعم فوق العاده خود دارای مشتریان فراوانی در شهرهای مختلف ایران است. به جز مناطق شمالی، عمده مصرف و خرید برنج شمال مربوط به شهر تهران می باشد که دلیل آن را می توان به بافت جمعیتی این شهر و وجود مهاجران بسیار از استان همجوار نسبت داد که رغبت زیادی به خرید برنج شمال دارند. بسیاری از کشاورزان پس از برداشت محصول خود، آن را برای فروش در اختیار کارخانه های شالیکوبی قرار می دهند که مرکز مناسبی برای خرید عمده برنج شمال می باشد. کسانی که دقت بالایی در خرید برنج دارند می توانند با مراجعه به این مراکز نسبت به خرید برنج شمال اقدام کنند. در حال حاضر با رشد اینترنت در این مناطق بسیاری از خریداران می توانند با استفاده از سایت های فروش اینترنتی برنج نسبت به تهیه این کالا مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان اقدام کنند. یکی از مشکلات در زمینه خرید برنج شمال وجود واسطه در بازار خرید و فروش این محصول به صورت حضوری است؛ به همین دلیل افراد زیادی ترجیح می دهند فرآیند خرید برنج شمال را به صورت غیرحضوری انجام دهند تا بتوانند با فروشندگان عمده ارتباط برقرار کنند. باسکول یک پلتفرم معتبر و کاربردی در این زمینه است که در دو نسخه وب و اپلیکیشن ارائه شده است و به افراد جهت ارتباط مستقیم با فروشندگان اصلی و خرید برنج شمال به صورت عمده کمک می کند. برای انجام این کار ابتدا نسبت به ثبت نام در وب سایت باسکول اقدام کنید.
قیمت برنج شمال
قیمت برنج شمالی معمولا از برنج های خارجی بالاتر است که از دلایل آن می توان به تولید کمتر این محصول و تقاضای بالا برای آن در بازار اشاره کرد. اختصاص ارز دولتی برای تنظیم بازار برنج و اهتمام دولت به واردات برنج خارجی نیز از دلایل مهم بالا بودن قیمت برنج شمال در برابر برنج خارجی است. قیمت برنج در شمال کشور بر اساس فاکتور هایی مانند میزان تولید سالانه و تقاضای بازار مشخص می شود. برای دستیابی به بهترین قیمت برنج شمال می توانید از فروشندگان مستقیم برنج در بازار باسکول استفاده کنید و به صورت مستقیم از تولیدکنندگان برنج خریداری کنید. همچنین قیمت برنج شمالی بر اساس میزان کیفیت و عطر بوی آن کاملا تفاوت دارد. میزان عطر قبل و بعد از پخت را یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت برنج می دانند. علاوه بر این برنج کشت اول و دوم نیز بر اساس میزان عطر آن ها تقسیم بندی می کنند که بر روی قیمت تاثیر زیادی دارد. از دیگر مواردی که بر روی قیمت برنج شمال تاثیر دارد می توان به هزینه حمل و نقل آن اشاره کرد؛ با توجه به افزایش قیمت سوخت هزینه جابجایی کالا بیشتر شده و بر روی قیمت برنج شمال نیز تاثیر دارد. با توجه به اینکه این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است برخی مواقع مازاد تولید به خارج از کشور صادر می شود که حجم صادرات بر روی قیمت برنج شمالی تاثیر دارد و در صورتی که حجم صادرات در یک بازه زمانی افزایش پیدا کند در نتیجه قیمت برنج شمال نیز افزایش پیدا می کند. همچنین به دلیل صادراتی بودن این محصول نرخ ارز از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت این محصول است؛ با توجه به نوسانات ارزی در مدت زمان گذشته قیمت برنج شمال نیز بیشتر شده است.
مهم ترین عوامل موثر بر کیفیت برنج های شمال
میزان مواد مغذی موجود در خاک شالیزار، کیفیت آبیاری شالیزار، شرایط آب و هوایی و میزان نور دریافتی در شالیزار، مواد مکمل استفاده شده و میزان سم و کود آن، فرآیند شالیکوبی در کارخانه ها و مدت زمان خشک شدن محصول، میزان مدت زمان خشک شدن محصول و اصطلاحا کهنگی محصول، تجربه بالای کشاورز در تولید محصول و غیره از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی کیفیت برنج تولید شده در شمال کشور می باشند.
فروش برنج شمال
از جمله عوامل مهمی که بر روی فروش برنج شمالی تاثیر دارد می توان به کیفیت محصول و بسته بندی آن اشاره کرد؛ هرچه کیفیت محصول و بسته بندی بهتر باشد بازار فروش برنج شمال نیز داغ تر می شود. همچنین این محصول دارای ارقام مختلفی می باشد که با توجه به نوع برنج میزان فروش برنج شمال کاهش یا افزایش پیدا می کند. اگر شما از تامین کنندگان این محصول می باشید می توانید فرآیند فروش برنج شمال را به صورت آنلاین انجام دهید. شما امکان این را دارید که آگهی فروش برنج شمالی را در باسکول ثبت کنید تا خریداران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش عمده برنج شمال
کارخانه های شالیکوبی در شمال ایران را می توان از مهم ترین مراکز سنتی خرید و فروش عمده برنج در شمال کشور برشمرد. بسیاری از کشاورزان که دسترسی مستقیم به بازار های فروش را ندارند محصول خود را پس از برداشت و سفید کردن در این مراکز نگهداری کرده تا توسط این مراکز به فروش برسد. البته کشاورزانی هم با استفاده از معتمدین خود در شهرهای بزرگ اقدام به فروش عمده برنج خود می کنند. بازار باسکول به عنوان راهی آسان برای خرید و فروش عمده برنج های شمالی با ایجاد ارتباط مستقیم با فروشندگان و کشاورزان برنج به شما این امکان را می دهد که به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید نمایید و از میان هزاران محصول برنج، بهترین قیمت و کیفیت را پیدا کنید.
قیمت برنج در شمال
یکی از مهمترین مواردی که بر روی قیمت برنج در شمال کشور تاثیر دارد عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش این محصول است؛ اگر میزان تقاضا بیشتر از عرضه محصول باشد قیمت برنج در شمال نیز افزایش پیدا می کند. همچنین هزینه تولید، انبار و نگهداری، دستمزد نیروی انسانی و غیره نیز بر روی قیمت برنج شمال در شمال تاثیر دارد و در صورتی که این هزینه ها افزایش پیدا کند قیمت برنج در شمال نیز بیشتر می شود. علاوه بر این به دلیل افزایش نرخ تورم در کشور قیمت بسیاری از اقلام موجود در بازار بیشتر شده و قیمت برنج در شمال نیز دستخوش تغییرات شده است. سطح زیر کشت از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت برنج در شمال کشور است و اگر سطح زیر کشت در شرایط مختلف مانند خشکسالی و کم آبی کمتر شود در نتیجه قیمت برنج در شمال کشور هم افزایش پیدا می کند.
قیمت انواع برنج شمال
همانطور که توضیح داده شد این محصول دارای ارقام مختلفی است که با توجه به کیفیت قیمت انواع برنج شمال متفاوت است. انواع مختلف این محصول شامل هاشمی، دم سیاه، طارم، علی کاظمی و غیره است که با توجه به عطر و طعمی که دارند قیمت انواع برنج شمال متفاوت است. یکی از موارد تاثیرگذار بر روی قیمت انواع برنج شمال منطقه کشت محصول می باشد؛ با توجه به منطقه کشت کیفیت دستخوش تغییرات می شود و در نتیجه قیمت انواع برنج شمال نیز کاهش یا افزایش پیدا می کند. حجم تولید هر یک از انواع این محصولات بر روی قیمت انواع برنج شمال تاثیر دارد و در صورت کاهش حجم تولید قیمت انواع برنج شمال بیشتر خواهد شد.
خرید برنج از شمال
از جمله مواردی که بر روی خرید برنج از شمال تاثیر دارد می توان به نوع برنج اشاره کرد؛ به عنوان مثال ارقامی مانند هاشمی و طارم که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند دارای فروش بیشتری هستند و افراد تمایل به خرید برنج از شمال در این ارقام دارند. اگر شما قصد خرید برنج از شمال را دارید می توانید توسط باسکول این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. تعداد زیادی نمایندگی برنج فروشی شمال در این پلتفرم حضور دارند که به شما جهت خرید برنج از شمال به صورت عمده کمک می کنند. شما امکان این را دارید که توسط ارتباط مستقیم با نمایندگان برنج فروشی شمال از قیمت این محصولات مطلع شوید و سپس نسبت به خرید برنج از شمال اقدام کنید. ساده ترین روش جهت ارتباط با برنج فروشی شمال نصب اپلیکیشن باسکول است. چگونه بهترین فروشندگان انواع برنج شمال عمده را پیدا و با آنها به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنیم؟ شما با استفاده از بازار عمده باسکول می توانید به راحتی با تعداد زیادی از تامین کننده برنج شمال عمده درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید. بهترین راه برای خرید برنج شمال مستقیم از تامین کنندگان چیست؟ بازار باسکول امکان ارتباط شما با هزاران فروشنده عمده را فراهم کرده است و شما می توانید به راحتی نسبت به خرید برنج شمال اقدام کنید. آیا فروش برنج شمال فقط به صورت عمده انجام می شود؟ بله تمامی محصولات قرار گرفته شده بر روی بازار باسکول فقط به صورت عمده به فروش می رسند. آیا تامین کنندگان عمده برنج شمال می توانند از بازار عمده باسکول برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟ بله، شما تولیدکنندگان عزیز می توانید با عضویت و استفاده از بازار عمده باسکول با خریداران مختلفی از سراسر کشور ارتباط مستقیم برقرار کنید و محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 134

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 135
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم