ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

میانگین امتیاز شما 3.3/5 - (3 امتیاز)

ضمن خدمت فرهنگیان ارزان چیست؟

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان ارزان آن دسته از آموزش است که حین خدمت برگزار می شود و هدف از آن ارتقا سطح دانش و مهارت معلمان و فرهنگیان است.  در ادامه درباره دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ارزان اطلاعات بیشتری را آورده ایم.

در ایران دانشگاه فرهنگیان، توانمندسازی و ارتقای شایستگی‌های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از طریق آموزش‌های کوتاه‌مدت و تحصیلات تکمیلی را بر عهده دارد. یک میلیون معلم در آموزش و پرورش نیاز به بهسازی دارند و این کار در دانشگاه فرهنگیان زمینه‌ساز تحول در نظام آموزش و پرورش است. از دیرباز مراکر تربیت معلم محوری‌ترین پایگاه در امر آموزش و توانمندسازی معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش بوده‌اند. توسعه مهارت حرفه‌ای و توانمندی‌های علمی و تربیتی معلمان با ارتقای کیفی آموزش‌های ضمن خدمت و برنامه‌ریزی برای روزآمد کردن اطلاعات تخصصی و تحصیلات تکمیلی معلمان متناسب با نیاز آموزش و پرورش جزو سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش است. این مسئولیت بر عهده مرکز بهسازی منابع انسانی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان است.

معلمان در دوره های ضمن خدمت ثبت نام می کنند و با قبولی در آزمون پایانی این دوره ها رتبه خود را ارتقا می بخشند. ثبت نام کنندگان دوره های محتوای آموزشی دوره را در سامانه LMS.rayadars.com دریافت می نمایند. هر سال برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره) 4 مرحله آزمون برگزار می شود و مجموع نمرات کسب شده در طول آزمون های میان دوره‌ای، قسمتی از نمره نهایی را تشکیل خواهند داد، لذا همه فراگیران باید در تمام آزمون ها شرکت نمایند تا بتوانند، نمره کامل دوره را دریافت کنند.

ضمن خدمت فرهنگیان ارزان
ضمن خدمت فرهنگیان دوره ضمن خدمت فرهنگیان قیمت ضمن خدمت فرهنگیان رتبه بندی معلمان

مزایای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟

۱_ با رسیدن به ۱۰۰۰ ساعت ضمن خدمت مبلغی افزایش حقوق دارین.
۲_ شرکت در رتبه بندی (افزایش رتبه بندی)
۳_ معاون یا مدیر شدن (جزوء گزینه های خوب قرار می گیرین)
۴_ راحت تر شدن جابجایی و انتقالی فرد
۵_ سازماندهی در اداره (جایگاه بهتر در انتخاب مدرسه برای آموزشتون)
۶_ ارزشیابی در پرونده موجود در کارگزینی

میزان تاثیر ضمن خدمت در حقوق فرهنگیان + روش محاسبه آن :

۱_ هر ساعت ضمن خدمت ۰/۷۵ امتیاز دارد.

۲_ حداکثر ساعات ضمن خدمت قابل اعمال در حکم کارگزینی ١٠٠٠ ساعت یعنی ۷۵۰ امتیاز است.

۳_ حداکثر ساعات قابل اعمال در یک سال (از اول فروردین تا آخر اسفند)  ۲۰۰ تا ۲۵۰ ساعت است.

۴_ ضمن خدمت ها به صورت سیستمی از سامانه itms دریافت و در حکم اعمال می شود بنا براین نیاز به ارائه ی مدارک ضمن خدمت به کارگزینی نیست و برای گواهی های برون سازمانی در سامانه ثبت می شود.

چاپ کتاب، چاپ مقاله
چاپ کتاب، چاپ مقاله ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

اهمیت و ضرورت آموزش ضمن خدمت

پیشرفت و بالندگی هر کشور به انسان‌های آن کشور بستگی دارد و نیروی انسانی کارامد و با دانش است که یک جامعه را بالنده و پیشرفته می‌گرداند. تحقق توسعه، نیازمند پرورش نیروی انسانی باکیفیت و باصلاحیت است و پیشرفت همه‌جانبه بدون داشتن انسان‌هایی فرهیخته و متدمن ممکن نیست.

فرایند آموزش و به‌سازی از فعالیت‌های ضروری و پیگیر برای تطبیق نیروی انسانی با شرایط متغیر سازمان و محیط می‌باشد و آموزش، ابزاری است که به وسیله فنون و روش‌های مختلف، مدیران را در اداره سازمان‌ها یاری می‌رساند. ایجاد یک نظام اداری مطلوب و مناسب، تا اندازه زیادی به کمک آموزش و ارتقاء توانمندی‌های نیروی انسانی امکان‌پذیر است.

چیرگی روزافزون انسان بر طبیعت و شناخت و آگاهی از ناشناخته‌ها و پژوهش برای یافتن تکنیک‌ها و ابزارهای جدید به منظور حل مسائل و مشکلات جامعه به ویژه در کشورهای در حال پیشرفت، مسئله آموزش نیروی انسانی را بیش از پیش مهم و مؤثر نموده است.

سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟
ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

نمره قبولی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست

برای هر یک از دوره های آموزشی ، ۴ مرحله آزمون برگزار می شود که اجرای آزمون ها در سایت رایادرس است. نمره قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان ارزان در این ۴ آزمون ، ۱۲ از ۲۰ می باشد و به عبارتی فراگیران باید بتوانند در ۴ مرحله ، میانگین نمره ۱۲ را به دست آورند.

پس از آنکه در سایت ltms  ثبت نام انجام می دهید ، اطلاعات کاربری شما به همراه دوره های ضمن خدمت ثبت نام شده فرهنگیان در سایت رایادرس نیز ذخیره می شود اما برای آنکه بتوانید به دوره ها و همچنین آزمون ها دسترسی پیدا کنید ، لازم است اولین بار که وارد سایت رایادرس می شوید ، رمز عبور خود را تغییر دهید و در صورت عدم تغییر رمز ، سامانه رایادرس ضمن خدمت به شما اجازه شرکت در آزمون ها را نخواهد داد.

قابل ذکر است که مشاهده نمرات دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ارزان نیز از طریق سایت رایادرس قابل انجام است و پس از ورود به این سایت ، می توانید از بخش مشارکت ها  وارد قسمت امتیاز ها و کارنامه شوید و سپس نتیجه عملکرد خود را دریافت نمایید.

این مطلب در پاسخ به سوال ضمن خدمت فرهنگیان ارزان چیست ، ارائه داده شد. اما شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از مطالب زیر استفاده کنید و در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در ورود به سامانه های ضمن خدمت ، از کارشناسان مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی پاسخ با ما ، راهنمایی دریافت کنید.

چه زمانی می توان برای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کرد؟

در رابطه با زمان ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هر یک از اداره های آموزش و پرورش مناطق مختلف ایران زمان های خاص را برای ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان اعلام می کنند.

به عبارت دیگر، این گونه نیست که زمان مشخصی برای ثبت نام ضمن خدمت معلمان اعلام شود. البته محتوای ارائه شده در دوره های ضمن خدمت نیز برای هر یک از معلم های مناطق متفاوت است.

نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان:

ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ارزان برای افراد متقاضی شرکت در این دوره ها به صورت اینترنتی انجام می شود.

در واقع، هر فرد بعد از مراجعه به سامانه ltms.medu.ir می تواند برای ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه این نوشته با ذکر راهنمای تصویری ثبت نام ضمن خدمت معلمان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

راهنمای تصویری ثبت نام

در اولین قدم باید آدرس سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان یعنی ltms.medu.ir را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید.

برای کسب اطلاعات کامل از سامانه آموزش ضمن خدمت فرهنگیان ارزان و سامانه itms کلیک کنید.

سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟
ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

در قدم دوم نوبت به کلیک بر روی گزینه ثبت نام متقاضیان مدرس در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان می رسد.

سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟
ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

در صفحه بعدی می توانید شرایط و ضوابط ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان را مشاهده کنید و بعد از مطالعه آن ها باید گزینه موجود در پایین صفحه یعنی مطالب فوق را مطالعه کردم و مایل به ثبت نام می باشم را بزنید.

در مرحله بعدی باید منطقه مورد تقاضا، استان و دستگاه را برای تدریس مشخص کنید و در انتها بر روی گزینه تأیید و ادامه بزنید.

در ادامه باید برای تکمیل فرم ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت فرهنگیان موجود در سامانه اقدام کنید. در این فرم مواردی همچون جنسیت، نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک، تلفن ثابت و همراه، کد پرسنلی درج می شوند.

البته به جز این موارد باید در انتهای این فرم نیز برای آپلود و بارگذاری عکس خود در سامانه اقدامات لازم را انجام دهید.

در مرحله بعدی فرمی برای شما نشان داده می شود که باید برای درج اطلاعات درخواستی در آن اقدام کرده و در انتها کلید ثبت اطلاعات را بزنید.

ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

قدم بعدی رفتن به اولین صفحه سایت و کلیک بر روی بخش فراگیران است.

سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟
ضمن خدمت فرهنگیان ارزان

در مرحله بعد باید در فیلدهای مربوطه برای درج رمز عبور و نام کاربری خود اقدام کنید و در ادامه بر روی گزینه ورود به سامانه بزنید.

در قدم بعد باید مشخصات فردی و وضعیت کاری فراگیر را کامل کنید و در انتها ذخیره اطلاعات را بزنید.

در صورتی که اطلاعات لازم را درست و دقیق وارد کرده باشید سیستم به شما کد رهگیری می دهد که باید آن را در نزد خود نگه دارید.

آیا امکان ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان وجود دارد؟

بله در صورت نیاز می توانید برای ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان اقدامات لازم را در سامانه ثبت نام انجام دهید.

البته برای ورود به سامانه و ویرایش اطلاعات باید کد ملی و رمز عبور خود به اضافه کد رهگیری را در فیلدهای مربوطه درج بفرمایید.

آزمون ضمن خدمت فرهنگیان به چه صورت برگزار می شود؟

آیا نحوه برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان ارزان به صورت اینترنتی است یا این که نه این آزمون به شکل حضوری برگزار می شود؟

در پاسخ باید عرض کنیم که آزمون ضمن خدمت فرهنگیان ارزان می تواند به یکی از هر دو صورت اینترنتی و یا حضوری برای معلم های عزیز برگزار شود.

چند نکته در مورد دوره ضمن خدمت:

سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟
ضمن خدمت فرهنگیان ارزان
 •  هر ساعت ضمن خدمت  نیم_امتیاز دارد .
 •  حداکثر ساعات قابل اعمال در حکم کارگزینی ۱۰۰۰ساعت یعنی ۵۰۰ امتیاز است .
 • هرسال حداکثر ۲۵۰ الی ۳۰۰ ساعت برای سازماندهی قابل اعمال است .
 • هر چند ساعت که داشته باشید در حکم قابل اعمال است.
 • هرسال برای ارزشیابی ۴۰ساعت لازم است
 • چون این امتیاز در حق شاغل اعمال میشود فقط در پایان سال یعنی در حکم  فروردین اعمال میشود .
 • برای اعمال رتبه بندی حرفه ای ( پایه ،ارشد،خبره،عالی) به ترتیب ۱۸۰،۱۵۰،۱۲۰،۱۰۰ساعت بین دورتبه لازم است.
 •  این کار به صورت سیستمی انجام میشود ، یعنی در پایان سال سیستم کارگزینی ضمن خدمت ها را از سامانه ltms دریافت و اعمال میکند ،بنابراین احتیاج به مراجعه ندارد.

آیا امکان برگزاری مجدد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان نیز وجود دارد؟

در صورتی که نمره لازم را در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان ارزان کسب نکرده اید و یا این که به هر دلیلی نتوانسته اید در این امتحان شرکت کنید امکان برگزاری مجدد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان برایتان وجود دارد و می توانید برای این امر اقدام کنید.

انتهای پیام/*

منبع: ممکن

انجام تمامی مراحل ضمن خدمت با قیمت ارزان و مناسب + تضمین

1_ پس از ثبت نام و تکمیل فرم شماره تماس شما به کارشناس مربوطه ارسال شده و کارشناسان ما با متقاضی برای دریافت اطلاعات تکمیلی ورود به سامانه و ثبت مدرک تماس می گیرند (اطلاعات شما محفوظ است و فقط به دست کارشناس مربوطه ارسال می شود).

2_ پس از دریافت اطلاعات سیستمی متقاضی، ابتدا قبل از ثبت نام در موسسه جهت انچام ضمن خدمت، گواهی های ثبت شده در سامانه itms چک می شوند تا یک گواهی دوبار صادر نشود.

3_ قیمت های دوره ها منصفانه و به صرفه است.(سایت یادگیری برتر هوای کاربران خود را دارد).

4_ دوره ها شامل ICDL و رو خوانی و روان خوانی قرآن و بسته های 200 ساعته و سایر دوره های برون سازمانی است.

5_ سایت یادگیری برتر دوره های درون سازمانی انجام نمی دهد.

6_ پس از دریافت اطلاعات سیستمی توسط کارشناس حداکثر تا یک روز گواهی دوره ارسال می شود. (واتساپ یا تلگرام)

7_ دوره های مورد نظر در موسسات معتبر آموزش و پرورش انجام می شود.

8_ اگر به صورت گروهی شرکت می کنید حتما به کارشناس مربوطه اطلاع بدهید تا تخفیفی در قیمت دریافتی داده بشود.(گروه حداقل 3 الی 5 نفر)

9_ کارشناس پس از دریافت هزینه از مشتری (که به صورت ارسال اسکرین شات یا رسید فیزیکی به آیدی تلگرام است)، اطلاعات دریافتی را خودش ثبت در سامانه ضمن خدمت می کند و سایت یادگیری برتر ضمانت حفظ حقوق مشتری توسط کارشناس خود را تایید می کند.

لیست قیمت ها

 • دوره  ICDL     قیمت 230 هزار تومن
 • بسته 70 ساعته جامع صلاحیت حرفه ای معلمان ( ویژه متوسطه دوم )150 ت  قیمت 120 هزار تومن
 • بسته 70 ساعته جامع صلاحیت حرفه ای معلمان ( ویژه متوسطه اول )    قیمت 170 هزار تومن
 • بسته 200 ساعته دانش تخصصی معلمان قیمت 350 هزار تومن
 • بسته 110 ساعته جامع مهارت حرفه ای و تخصصی معلمان   قیمت 230 هزار تومن
 • بسته 94 ساعته جامع فناوری نوین آموزشی   قیمت 180 هزار تومن
 • دوره 48 ساعته گرافیک رایانه ای فتوشاپ قیمت 120 هزار تومن
 • دوره 44 ساعته بدو انتصاب مدیران و معاونان مدارس  قیمت 130هزار تومن

پشتیبانی ها

 اگر سوالی داشتید می تونید در تماس کارشناس یا به آیدی های زیر پیام بدید.(تیم حرفه ای یادگیری برتر پشتیبان شماست)

ثبت نام انجام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 134

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/iranbera/khosh-mazeh.ir/wp-content/plugins/uwac/common/includes/class-uwac_useraccount.php on line 135
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم